Kui oled huvitatud andma oma panust maastikuehituse sektorisse, siis tule Eesti Maastikuehitajate Liidu liikmeks, küsimuste korral võta ühendust info@maastikuehitajateliit.ee

Täisliikmed

Aia ja Maastikukujunduse OÜ

Reg. kood 11640470
Jaanus Lepik
(+372)5274405
info@millet.ee
www.millet.ee

Avantirent OÜ

Reg. kood 12018904
Taivo Puuorg
(+372)5151959
info@avantirent.ee
www.avantirent.ee

De Visu OÜ

Reg. kood 11666392
Mait Soasepp
(+372)5024493
mait@devisu.ee
www.devisu.ee

Gardenista OÜ

Reg. kood 14223672
Kärolin Ridal
(+372)5284435
karolin@gardenista.ee
www.gardenista.ee

Juvit OÜ

Reg. kood 14063079
Juri Mihhailovski
(+372)57417700
info.juvit@gmail.com

 

Kivila Aiad OÜ

Reg. kood 14204901
Aivo Sule
(+372)5025242
kivilaaiad@gmail.com

Kooli Aed OÜ

Reg.nr: 14443445
Koit Kallas
koit.kallas@gmail.com

Lillepoiss OÜ

Reg. kood 12938964
Külli Lokk
(+372)56663793
kylli.lokk@gmail.com

Liivi Aiad OÜ

Reg. kood 10954887
Andres Vainu
(+372)5086286
andres@liivi.ee
www.liivi.ee

Maidri Maastikuehitus OÜ

Reg.kood 16003466
Maire Maidri
(+372)5250979
maire@maidri.ee
www.maidri.ee

Mullamees OÜ

Reg. kood 12920289
Ragnar Kaasik
(+372)5024406
ragnar@mullamees.ee
www.mullamees.ee

Ojassaar OÜ

Reg. kood 10108655
Rait Karus
(+372)5165437
info@ojassaar.ee
www.ojassaar.ee

Rohenurk OÜ

Reg. kood 12466057
Terje Prisk
(+372)56980058
terje@rohenurk.ee
www.rohenurk.ee

Rukman OÜ

Reg. kood 12294202
Janno Rukki
(+372)56821851
info@rukman.ee
www.rukman.ee

Sipelga Aiakujundus OÜ

Reg.kood 11243384
Loona Pallase
(+372)53324059
loona@sipelgas.ee
www.sipelgas.ee

Terra Maastikuehitus OÜ

Reg. kood 14586601
Tanel Vahenurm
(+372)54537345
info@terramaastikuehitus.ee

Usin OÜ

Reg. kood 10672479
(+372)5547270
info@usin.eu

VT Haljastus OÜ

Reg. kood 10946267
Tarmo Loid
(+372)5186318
tarmo@vthaljastus.ee

Auliikmed

Liikme nimiE-mail
Ain Järveain@kadriorupark.ee
Anu Vaagen
Raili Laasraililaas@gmail.com

Toetajaliikmed

Liikme nimiE-mail
Anne Otsanne@gardenfix.ee
Anu-Kristin Tarainfo@anuaed.ee
Ave Viigandave.viigand@gmail.com
Eve-Viktoria Lasbergeveviktorial@gmail.com
Liina Paluliina.palu1@gmail.com
Kati Veski kati.veski@maastikuehitus.ee
Mairold Mändmairold.mand@gmail.com
Marju Maasmarju.maas@gmail.com
Markus Vainumarkus-vainu@hotmail.com
Stella Sildveerstella.sildveer@gmail.com
Ulve Pärnulve@tpj.ee
Aarius Haljastus OÜhaljastus@aarius.ee
MFClean OÜmargitfux@gmail.com