Kui oled huvitatud andma oma panust maastikuehituse sektorisse, siis tule Eesti Maastikuehitajate Liidu liikmeks, küsimuste korral võta ühendust info@maastikuehitajateliit.ee

Täisliikmed

Aarius Haljastus OÜ

Reg. kood 12156121
Tõnu Pippar
(+372)55511719
haljastus@aarius.ee
www.aarius.ee

Aiaekspert OÜ

Reg. kood 10885442
Priit Abiram
(+372)5214168
priit@aiaekspert.ee
www.aiaekspert.ee

Aia ja Maastikukujunduse OÜ

Reg. kood 11640470
Jaanus Lepik
(+372)5274405
info@millet.ee
www.millet.ee

Anroostal OÜ

Reg. kood 16197950
Anna Roos
(+372)56804920
anroostal@gmail.com

Avantirent OÜ

Reg. kood 12018904
Taivo Puuorg
(+372)5151959
info@avantirent.ee
www.avantirent.ee

Bronek OÜ

Reg. kood 10954887
Andres Vainu
(+372)5086286
andres@liivi.ee
www.liivi.ee

De Visu Maastikuehitus OÜ

Reg. kood 14502828
Mait Soasepp
(+372)5024493
maastikuehitus@devisu.ee
www.devisu.ee

Gardenista OÜ

Reg. kood 14223672
Kärolin Ridal
(+372)5284435
karolin@gardenista.ee
www.gardenista.ee

Hanami OÜ

Reg. kood 12444860
Karin Kõrge
(+372)5507067
karin@hanami.ee
www.hanami.ee

Hiiumaa Ametikool

Reg. kood 70002549
Merje Suits
(+372)56471544
hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee
hak.edu.ee

Juvit OÜ

Reg. kood 14063079
Juri Mihhailovski
(+372)57417700
info.juvit@gmail.com

 

Kagumari OÜ

Reg. kood 12828247
Risto Aim
(+372)5212678
risto.aim@gmail.com

Kivila Aiad OÜ

Reg. kood 14204901
Aivo Sule
(+372)5025242
kivilaaiad@gmail.com

Kivisilla OÜ

Reg. kood 10017450
Kadri Grišakov
(+372)5021181
kivisilla@kivisilla.ee
www.kivisilla.ee

 

Kooli Aed OÜ

Reg.nr: 14443445
Koit Kallas
koit.kallas@gmail.com

Liivex OÜ

Reg. kood 16335843
Markus Vainu
(+372)53090414
liivex@liivex.ee
www.liivex.ee

 

Lillepoiss OÜ

Reg. kood 12938964
Külli Lokk
(+372)56663793
kylli.lokk@gmail.com

Maidri Maastikuehitus OÜ

Reg.kood 16003466
Maire Midri
(+372)5250976
maire@maidri.ee
www.maidri.ee

Mardon Haljastus OÜ

Reg. kood 14697536
Marju London
(+372)5511817
marjujogi@gmail.com

Meisteraednik OÜ

Reg. kood 14486294
Ave Pärn
(+372)53285850
ave@meisteraednik.ee

Mullamees OÜ

Reg. kood 12920289
Ragnar Kaasik
(+372)5024406
ragnar@mullamees.ee
www.mullamees.ee

Mustamäe Haljastus AS

Reg. kood 10428868
Kadri Vokk
(+372)5189356
info@haljastus.ee
www.haljastus.ee

Oaktree OÜ

Reg. kood 11968503
Marken Mentaal
(+372)56868260
info@oaktree.ee
www.oaktree.ee

 

Rukman OÜ

Reg. kood 12294202
Janno Rukki
(+372)56821851
info@rukman.ee
www.rukman.ee

Räpina Aianduskool

Reg. kood 70002420
Kalle Toom
(+372)5166834
kool@aianduskool.ee
www.aianduskool.ee

 

 

Segenso OÜ

Reg. kood 12266631
Johannes Sinimäe
(+372)53461476
info@maastikpluss.ee

Terra Maastikuehitus OÜ

Reg. kood 14586601
Tanel Vahenurm
(+372)54537345
info@terramaastikuehitus.ee

Trent OÜ

Reg. kood 14444373
Tarmo-Reigo Soidla
(+372)54553890
info@trent.ee

VT Haljastus OÜ

Reg. kood 10946267
Tarmo Loid
(+372)5290391
tarmo@vthaljastus.ee

Auliikmed

Liikme nimiE-mail
Ain Järveain@kadriorupark.ee
Anu Vaagen
Raili Laasraililaas@gmail.com

Toetajaliikmed

Liikme nimiE-mail
Aire Sirmaire@kakukeste.ee
Anne Otsanne@gardenfix.ee
Anu-Kristin Tarainfo@anuaed.ee
Ave Karjaave.karja@gmail.com
Ave Viigandave@aveviigand.ee
Eneli Kägere4eneli@gmail.com
Erik Rüütelerik.ruutel@gmail.com
Eve-Viktoria Lasbergeveviktorial@gmail.com
Kadi Jaansonkadijaanson@gmail.com
Katherina Orlova-Grosskatherina.orlova.gross@gmail.com
Kati Niibokati@hyyp.ee
Kati Veski kati.veski@maastikuehitus.ee
Katrin Habichtkati.habicht@gmail.com
Krista Oraskristaoras@gmail.com
Loona Põtterloona@sipelgas.ee
Mairold Mändmairold.mand@gmail.com
Marju Maasmarju.maas@gmail.com
Piret Hionpiret.hion@gmail.com
Pääru Kirspuupaaru.kirspuu@gmail.com
Simo Breedesimo.breede@gmail.com
Stella Sildveerstella.sildveer@gmail.com
Ulve Pärnulve@tpj.ee
Ülle Ojaojaulle@gmail.com